סקר מס' 1 הקהילות של המרכז למיניות אלטרנטיבית


הסקר סגור! תודה לכל המשתתפות/ים נפרסם תוצאות בחודשים הקרובים

המרכז למיניות אלטרנטיבית מקיים את סקר הצרכים על מנת לבדוק מה אתם/ן בקהילות חושבים/ות שיהיו הדברים הנכונים לעשות וכמה כח יש לנו יחד בשביל לגרום לדברים האלו לקרות. תוצאות הסקר שנוגעות לאחוזים, ללא כל פרטים מזהים יפורסמו בעתיד

 

בין אם הקשר שלך עם אנשים אחרים שמתעניינים או מזדהים עם פטיש, בדס"מא-סקסואליות וטרנס* או במערכות יחסים לא-מונוגמיות כמו פוליאמוריהיחסים פתוחים וסווינג (Swing),  מתקיים רק באינטרנט , ובין אם הוא מתקיים פנים אל פנים – יש סבירות גבוהה שיש לך ולהם אתגרים משותפים ומטרות משותפות. הסקר נועד לעזור לנו להבין ולמקד אילו מענים המרכז יתן בעזרת התרומות שנאסוף והמתנדבים/ות שיתגייסו.

השאלון יארך בין 30  ל-50  דקות וחלק מהתשובות דורשות פירוט. בכל התשובות תינתן לך האפשרות שלא לענות, גם בשאלות המסומנות כוכבית*. אנחנו נודה מאוד לשיתוף פעולה, פירוט וכנות מקסימאליים. – ניתן לגלול בין שאלות באותו עמוד גם באמצעות העכבר וניתן לחזור לעמודים קודמים רק באמצעות הכפתורים בתחתית כל עמוד.

ההשתתפות בשאלון היא אנונימית לחלוטין ולא נשקפת לך סכנה במילוי הסקר, עם זאת ייתכן ובמהלך מילוי הסקר יעלו תכנים לא-נעימים בחייך.

הערה חשובה: לעיתים בתוך הסקר ישנה התייחסות למגדרים, זהויות, ומערכות יחסים כ"מיניות", אין בהתייחסות זאת כדי לרדד או לטעון כי המגדרים, הזהויות או מערכות היחסים הללו הן מילה נרדפת למיניות – מטעמים טכניים שקשורים בפלטפורמה של הסקר וביכולת לשלב מספר שאלות בנושא אחד, הכללנו תחומים אלו תחת שאלות עם הכותרת "מיניות".

אם הנך חש/ה צורך לדבר בעקבות מילוי השאלון, הנך מוזמ/ת לפנות אלינו בעמוד צור קשר של המרכז ובטלפון 0559246524

 
 
במידה ואינך מכיר/ה מילה המופיעה בשאלון, דלג/י הלאה.
עגבניות מבלות על רקע ירוק, לאחת מהן פאה ירוקה פאנקית