טיפול/ייעוץ מודע מיניות

יש לי פנטזיות BDSMפטישיסטיות, אני רוצה יחסים פתוחים או בת/בן-זוג נוספ.ת (פוליאמוריה), או קרוסדרסר.ית ואני מחפש.ת טיפול

שירות הליווי הפרטני שלנו הוא טיפול הוקם מתוך הבנה שבדרך לקבלה של סיוע או עצה בנושאים של היום-יום, לא מעט א.נשים נתקלות ונתקלים ביחס לא הולם ממי שאמורים לתת להם את השירותים. בין היתר יש עדויות על תגובות שליליות כלפי המיניות, עיסוק יתר בעניין המיני הייחודי כמוקד להבנת האישיות וחוסר מידע מספיק אודות אורחות החיים והסוגיות המעסיקות א.נשים אלו.

הקמנו את השירות כדי לגשר על פערים אלו ולתת שירות מודע-מיניות – השירות שלנו הוא שירות טיפול / ייעוץ מקצועי סטנדרטי ככל טיפול פסיכולוגי או רגשי אחר והוא שניתן מתוך גישה חיובית אל מגוון מיני והבנה של עולמות התוכן והתהליכים הנוגעים לו. בנוסף, קיימת האפשרות גם לטיפול-מיני הניתן על ידי מטפלים מיניים מוסמכי איט"מ. 

במטרה לתת מענה לכמה שיותר א/נשים אנחנו מציעים אפשרות לליווי פרטני מרחוק וייעוץ טלפוני ראשוני חינם. בנוסף, ניתן סיוע חינם וכן מקום להתייעצות סביב נושאים הקשורים בפגיעות מיניות, ניצול ויחסים פוגעניים בעמוד הסיוע שלנו.

המטפל/ת או היועץ/ת המתאימ/ה יבחרו לאחר שיחה משותפת עם הפונה.

לקביעת שיחה חייגו 0559-24-65-24 או מלאו טופס פניה לשירות

איך זה עובד?

– הפניה הראשונית נעשית באמצעות הטלפון או באמצעות עמוד צור קשר.

– ניתן לקבוע שיחת יעוץ טלפוני  בחינם בתיאום עם מנהל השירות.

– בראיון טלפוני יקבע המטפל/היועץ הנכון עבור הפונה בהתאם למיקומו הגיאוגראפי ומטרות הטיפול/יעוץ. 

– המטפלים שלנו כולם אנשי מקצוע בעלי הכשרה פורמאלית ועוברים הכשרות להתאמת השירות לאוכלוסיות היעד ונעזרים בליווי עמיתים מטעם המרכז.

– זהות הלקוחות ידועה אך ורק למנהל השירות ולמטפל האישי. מסמכים שנוצרים בעקבות הטיפול (קבלות, והפניות) אינם מציינים את שמו של המרכז, אלא של המטפל האישי. 

– המטפלים שלנו אינם נמצאים בקשר עם המתנדבים שלנו. והמרכז הטיפולי מנוהל בנפרד לחלוטין מהפעילויות האחרות של המרכז למיניות אלטרנטיבית.

– מחירי שיחות הטיפול/יעוץ נקבעים על ידי כל מטפל באופן אינדוודואלי בהתאם להכשרתו ושיקוליו המקצועיים. מחירי המטפלים המדוייקים ימסרו במסגרת ראיון המיון לשירות.


מחיר הטיפול נקבע על ידי בפורמט אונליין  

לפרטים נוספים ניתן לקרוא בתקנון האתר