דיבור פתוח: גברים* בא-מונוגמיה - קבוצה תהליכית

 

קהל היעד של קבוצה תהליכית זו הם גברים* (כל מי שמזדהה כגבר), שנמצאים בזוגיות א-מונוגמית. הרעיון הוא ליצור מרחב שיתופי-תהליכי שבו יוכלו המשתתפים להביא את החוויה האישית שלהם ולהתחבר למקום שלהם כגברים בתוך זוגיות א-מונוגמית, בחברה המקדשת ערכים מונו-נורמטיביים. נקודת המוצא היא שיש ערך עליון לשיתוף, שיקוף והקשבה לחוויה של אחרים. 

למה? 

בשנים האחרונות, חלה עלייה בניראות וברלוונטיות של יחסים א-מונוגמיים בהסכמה. יחד עם זאת, אנו חשים כי אין מספיק מרחבים בטוחים ואינטימיים עבור גברים א-מונוגמים להשמיע את קולם ולחלוק את החוויות שלהם – הטובות והמאתגריות כאחד. המטרה של קבוצת העבודה היא ליצור שפה משותפת בין חברי הקבוצה, ללמוד וללמד, להקשיב ולשתף, להעשיר את עצמנו ואת האחרים בתפיסות, מחשבות ורגשות שחיוניים להתמקמות שלנו בתוך יחסים בכלל ויחסים א-מונוגמיים בפרט. 

מה? 

"המרכז למיניות אלטרנטיבית" הוא מוסד ללא כוונות רווח שפועל כדי לקדם שיח ואנשים מקהילות של יחסים אלטרנטיביים. המרכז פועל למתן שירותים עבור קהילות אלו וקידום ידע והפגת סטיגמה על סוגי יחסים מאפשרים בקרב הציבור הרחב, מתוך היכרות עם עולמות התוכן של יחסים אלטרנטיבים. המרכז מופעל על ידי הקהילה ולמען הקהילה, ומכאן שפועל מתוך היכרות עם עולמות התוכן של מיניות ויחסים אלטרנטיביים, ולפי הצרכים הייחודים לאנשי הקהילה. את הקבוצה ינחה דניאל רגב כחלק מהפרקטיקום שלו להשלמת לימודיו לחינוך למיניות בריאה ולהנחיית קבוצות בעמותת "דלת פתוחה". לדניאל תואר ראשון ושני בסוציולוגיה ובאנתרופולוגיה, ובימים אלה לומד לתואר שני בעבודה סוציאלית טיפולית. 

מתי? 

עשרה מפגשים, פעם בשבוע, בשעות 21:30 – 20:00 בימי ד'. 

המפגש הראשון יתקיים ב-13.10.21

המפגש האחרון באמצע דצמבר. 

איך? 

על המעוניינים למלא את טופס הרישום מטה ובהמשך יתקיים ראיון קצר בזום, לפני הקבלה לקבוצה. המקום בקבוצה מוגבל ל-14 משתתפים, ורק אלו שיוכלו להתחייב להגיע לכל המפגשים יתקבלו. המרכז למיניות אלטרנטיבית ומנחה הקבוצה שומרים לעצמם את הזכות להחליט על הרכב הקבוצה על פי שיקול דעתם, מטעמים עניינים ובהתאם לאופי הקבוצה. 

איפה? 

סלון יפהפה ומרווח בלב ת"א, ברח' נחמני 52 ב' (יש מעלית, אבל עוד חצי קומה, לא נגיש לכסא גלגלים). חניה באזור: חניון בית הדר (אחוזות החוף), הרכבת 20 (אחוזות החוף), טיומקין 14 (סנטראל פארק), יהודה הלוי 87 (חניוני מאיה). 

כמה? 

עלות ההשתתפות בקבוצה תהיה 200 ש"ח שישולמו מראש (20 ש"ח לפגישה), לכיסוי הוצאות הפעילות בלבד, ההנחיה בהתנדבות.

בימים הקרובים ניצור עמך קשר – אנא ענו להודעותינו על מנת לסיים את תהליך ההרשמה. 

מומלץ להתעדכן בחדשות ואירועים ולהשתתף בדיונים בעמוד הפייסבוק שלנו

 

רוצה לתרום למרכז למיניות אלטרנטיבית? אנחנו מחפשים מתנדבים שיצטרפו אלינו –טופס התנדבות

כמו כן, ניתן לתרום לנו כל סכום שתרצו, כאן בעמוד התרומה